Поділитись новиною

На відновлення Туреччини та Сирії після землетрусів обіцяють виділити 7 млрд євро

На відновлення Туреччини та Сирії після землетрусів обіцяють виділити 7 млрд євро

КИЇВ. 21 березня. УНН. ЄС та міжнародні донори обіцяють виділити 7 мільярдів євро на підтримку людей у Туреччині та Сирії після нещодавніх руйнівних землетрусів. Про це повідомляє Європейська комісія, передає УНН.

Цитата

«Міжнародне співтовариство пообіцяло виділити загалом 7 мільярдів євро на міжнародній конференції донорів «Разом для народу Туреччини і Сирії», яку спільно організували президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон», – ідеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що понад 60 делегацій з Європейського Союзу, його держав-членів і партнерів, включно з ООН, міжнародними та європейськими фінансовими інституціями, як-от ЄІБ та ЄБРР, а також іншими відповідними зацікавленими сторонами, зустрілися у Брюсселі, щоб мобілізувати підтримку людей у Туреччині та Сирії після руйнівних землетрусів лютого 2023 року та координувати відповідні дії в постраждалих районах в обох країнах.

Зазначається, що загальний обсяг внесків цієї міжнародної конференції донорів становить 7 мільярдів євро, з яких 6,05 мільярда євро у вигляді грантів і позик для Туреччини і 950 мільйонів євро у вигляді грантів для Сирії. На Європейську комісію і держави-члени ЄС, а також на Європейський інвестиційний банк і Європейський банк реконструкції та розвитку припадає понад 50% цього загального обсягу грантів обсягом 3,6 млрд євро.

Доповнення

Збитки, завдані руйнівним землетрусом у Туреччині, перевищать 100 мільярдів доларів.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА