Поділитись новиною

КиївВлада задонатила на дрони-розвідники і запрошує всіх небайдужих долучитись до збору

В рамках акції “Марафон донатів від КиївВлади” видання долучилось донатом в розмірі 10 тис. гривень на збір для ремонту дронів-розвідників бійців 129 бригади, що воюють у складі тактичної групи “Адам”. 

КиївВлада задонатила на дрони-розвідники і запрошує всіх небайдужих долучитись до збору

Про це повідомляє .

“Це збір на ремонт дронів-розвідників для бійців 129 бригади, що воюють у складі ТГр “Адам”. З цими дронами працюють у складних бойових умовах: кулі ворога, РЕБ, сильний вітер, раптовий дощ, тому посадки не завжди бувають м’якими. Вони працюють 24/7, майже у будь-яку погоду рятуючи життя нашим воїнам. Ці дрони виявляють та допомагають знищувати окупантів. Ремонт дрону може коштувати і 5, і 50 тисяч гривень, але це дешевше, ніж купити новий, тим більше що з “легкої руки” Китаю вони все більше у дефіциті”, – повідомили організатори збору.

КиївВлада вже задонатила обіцяні 10 тис. гривень і закликає зробити посильний  донат всіх небайдужих.

Всіх, в кого є змога долучитись, просимо надсилати кошти на монобанку.

Нагадаємо, протягом 7 днів, з 16 по 23 серпня, видання КиївВлада проводить акцію з популяризації зборів на потребу сил оборони України. Редакція відібрала 7 проєктів, на які задонатила сама та закликає зробити донат своїх читачів та підписників у соцмережах.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА