Поділитись новиною

Заколот “вагнера” може погіршити глибокі зв’язки Китаю та рф – Reuters

Заколот “вагнера” може погіршити глибокі зв'язки Китаю та рф - Reuters

КИЇВ. 28 червня. УНН. Деякі бізнесмени КНР схвильовані тим, як після заколоту ПВК “вагнера” вести справи з росією, повідомляє Reuters, пише УНН.

Деталі 

Коли в суботу з’явилася новина про те, що найманці “вагнера” просуваються до москви, кілька бізнесменів з південного Китаю почали несамовито дзвонити заводам, щоб зупинити постачання товарів, призначених до росії.

Хоча заколот швидко згас, деякі з цих експортерів тепер сумніваються у своїй майбутній залежності від найближчого союзника Пекіна.

«Ми думали, що виникне велика проблема», — сказав Шен Мухуй, голова торгового органу компаній у південній китайській провінції Фуцзянь, нагадуючи про сварку між її членами, які експортували автозапчастини, обладнання та одяг до росії.

Хоча криза послабилася, «деякі люди залишаються осторонь, оскільки вони не впевнені, що буде пізніше», додав він, відмовившись назвати компанії, які призупиняють постачання.

Доповнення

Пекін охарактеризував заколот пвк «вагнер» євгенія пригожина як «внутрішню справу» рф, тоді як один із рупорів із державних ЗМІ назвав розбіжності в росії “ілюзією”, яку використовує Захід. 

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА