Поділитись новиною

Всесвітня організація легкої атлетики поновила членство Росії, але з умовою

          Всесвітня організація легкої атлетики поновила членство Росії, але з умовою Фото: голова робочої групи Всесвітньої організації легкої атлетики по Росії Руне Андерсен (twitter.com/NofNews_Kenya) Автор: Валерія Поліщук

Всесвітня організація легкої атлетики вирішила скасувати восьмирічну заборону для Російської федерації легкої атлетики. Однак спортсменів РФ і Білорусі, як і раніше, не допустять до міжнародних змагань через тривалу заборону через вторгнення в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

ВФЛА була заборонена 2015 року після виявлення масового, спонсорованого державою допінгу і пов’язаних із ним приховувань. Нездатність серйозно вирішити цю проблему означала, що відсторонення залишилося в силі.

Однак голова робочої групи Всесвітньої організації легкої атлетики щодо Росії Руне Андерсен повідомив, що він нарешті задоволений “новою культурою ефективного управління і нетерпимості до допінгу у всій організації”, і Рада проголосувала за скасування заборони.

Останніми роками десятки російських спортсменів були допущені до змагань як нейтральні особи, якщо вони могли довести відсутність допінгу, але вони також не можуть брати участь у змаганнях після того, як Рада проголосувала за збереження спільної заборони на участь російських і білоруських спортсменів, що набула чинності незабаром після вторгнення в Україну рік тому.

Це рішення послідувало за тим, що минулого тижня Європейська рада з легкої атлетики ухвалила, що російські та білоруські спортсмени мають залишатися під забороною на її змаганнях доти, доки війна в Україні не закінчиться.

Нагадаємо, раніше НОК України підготував план заходів щодо недопущення російських та білоруських атлетів до Олімпійських ігор-2024. Окремо члени Національного олімпійського комітету проголосували за можливий бойкот Олімпіади. Цю ідею підтримали 109 членів із присутніх 112 членів організації.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА