Поділитись новиною

Військові втрати з обох сторін у війні становлять близько 200 000 осіб – західний чиновник

Військові втрати з обох сторін у війні становлять близько 200 000 осіб – західний чиновник

КИЇВ. 31 січня. УНН. Західний офіційний представник заявив на брифінгу, що військові втрати з обох сторін у війні склали близько 200 000 осіб, причому однакова кількість убитих та поранених з обох сторін. Однак, за словами чиновника, було вбито більше росіян, бо вони були в наступі, а це означає, що «вони зазнали більше смертей, ніж українці загалом». Про це інформує The Guardian з посиланням на анонімне джерело, передає УНН.

Деталі

росія ще не розпочала великий наступ, незважаючи на посилення атак на сході Донбасу за останній тиждень, але вона робить менші зусилля, які здатні принести «не більш ніж тактичні успіхи», додав чиновник. Втрата Україною Соледара була «пірровою перемогою» росії, в якій вона зазнала «кілька тисяч жертв», аби «убезпечити зруйноване місто, де залишилося не більше 500 жителів».

Чиновник, говорячи на умовах анонімності, вважає, що зараз військовий глухий кут – війна, ймовірно, триватиме весь 2023 рік, що означає, що для прориву мають бути зміни з обох сторін.

За словами чиновника, щоб прорватися, росії потрібно розпочати новий раунд мобілізації на додаток до 300 000 осіб, насильно завербованих кремлем минулого року, тоді як Україні доведеться покладатися на подальші постачання зброї із Заходу у поєднанні з її тактичними інноваціями на полі бою.

Додамо

Підтверджені постачання танків включають 31 танк Abrams зі США, 14 Leopard 2 з Німеччини та Польщі, 14 Challenger 2 з Великої Британії та ще 4 з Канади. Нідерланди заявили, що можуть відправити 18 Leopard 2, взятих в оренду з Німеччини та Норвегія – вісім танків “Леопард”, а Фінляндія, Данія та Іспанія не вказали кількість техніки, яку відправлять.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що на Київ очікує 120-140 західних танків у рамках «першої хвилі» поставок.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА