Поділитись новиною

Війська рф перекидають додаткові сили на Куп’янський напрямок — Олександр Сирський

Новини Війська рф перекидають додаткові сили на Куп’янський напрямок — Олександр Сирський

Щоб створити умови для блокування Куп’янська противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, зазнає значних втрат у живій силі. У зв’язку з чим почав перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Крім того, за його словами, активні наступальні дії російські окупанти здійснюють на напрямках Новоселівське, Стельмахівка, Лиман Перший та у напрямку Сіверська.

«На Лиманському напрямку ворог веде наступ з метою витіснення наших військ за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва. Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території російської федерації для доукомплектування штурмових підрозділів», — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

Також, як акцентував командувач Сухопутних військ ЗСУ, значні зусилля російські окупанти зосереджують на Бахмутському напрямку північніше та західніше від Бахмута.

«Для штурмових дій вони використовують повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200-ї окремої мотострілецької бригади північного флоту. Попри складні умови та безперервні наступальні дії окупантів наші воїни стійко утримують займані рубежі, виявляють високий професіоналізм, мужність та героїзм. Командири і штаби усіх рівнів цілодобово у взаємодії з частинами та підрозділами інших видів Збройних Сил України проводять аналіз оперативної обстановки та розробляють ефективні способи для подальшого знищення ворога», — резюмував генерал-полковник Олександр Сирський.

stoprussia вторгнення рф Олександр Сирський Хроніка оборони

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА