Поділитись новиною

Війська рф перегруповуються на Лиманському напрямку та мають на меті вийти на Часів Яр під Бахмутом — Олександр Сирський

Новини Війська рф перегруповуються на Лиманському напрямку та мають на меті вийти на Часів Яр під Бахмутом — Олександр Сирський

російські загарбники продовжують інтенсивні наступальні дії на Куп’янському і Бахмутському напрямках та перегруповуються на Лиманському.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

На Бахмутському напрямку тривають напружені бої поблизу населеного пункту Богданівка. Також противник намагається наступати в напрямку міста Часовий Яр.

На Лиманському напрямку російські окупанти після понесених втрат проводять перегрупування та підготовку до ведення наступальних дій. Водночас на цьому напрямку ворог активно застосовує авіацію для нанесення ударів керованими авіаційними бомбами.

На Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми російських військ поблизу населеного пункту Синьківка для створення плацдарму та подальшого наступу на місто Куп’янськ.

На напрямках наступу, акцентує генерал-полковник Олександр Сирський, агресор збільшив кількість техніки, за допомогою якої намагається підтримати штурмові дії піхоти.

«Для продовження штурмових дій ворог використовує штурмові підрозділи сформовані з колишніх злочинців «шторм z» та «шторм v». Крім того, противник продовжує перекидати резерви з інших напрямків», — зазначає він.

Наші воїни, попри складні умови, мужньо тримають оборону та не дають ворогу просунутись вперед.

Водночас, як повідомляла АрміяInform, на Таврійському напрямку війська рф дещо зменшили кількість піхотних атак.

stoprussia агресія рф вторгнення рф Олександр Сирський Хроніка оборони

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА