Поділитись новиною

“Вагнерівці” взяли під контроль військові об’єкти у воронежі – Reuters

"Вагнерівці" взяли під контроль військові об'єкти у воронежі - Reuters

КИЇВ. 24 червня. УНН. “Вагнерівці” взяли під свій контроль військові об’єкти у воронежі у рф, повідомляє Reuters з посиланням на джерело у службах безпеки рф, пише УНН.

Деталі

Одне джерело в російських службах безпеки повідомило агентству Reuters, що “бойовики “вагнера” взяли під свій контроль військові об’єкти у місті воронеж”, яке розташоване приблизно за 500 км на південь від москви. Reuters не зміг незалежно підтвердити це твердження або багато деталей, наданих власником пвк “вагнер” євгенієм пригожиним.

Раніше

Власник пвк “вагнер” євгеній пригожин заявив, що під контролем чвк “вагнер” перебувають військові об’єкти ростова-на-дону, зокрема аеродром. За його словами, у планах чвк “блокувати місто ростов” та “йти до москви”.

Доповнення

Генпрокуратура рф 23 червня оголосила про порушення кримінальної справи стосовно засновника пвк “вагнер” євгенія пригожина за статтею про збройний заколот. Справу порушили після того, як пригожин заявив про удар по таборах пвк “вагнер”, завданий міноборони рф, і повідомив, що разом із бійцями піде “розбиратися, чому в країні відбувається беззаконня”. міноборони рф назвало твердження про завданий удар такими, що не відповідають дійсності. фсб рф заявила, що висловлювання пригожина “фактично є закликом до початку збройного громадянського конфлікту” на території рф, і закликала бійців пвк “вагнер” не виконувати накази пригожина та вжити заходів для його затримання.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА