Поділитись новиною

В Італії немає російської пропаганди, 99% італійців підтримують Україну – голова МЗС

В Італії немає російської пропаганди, 99% італійців підтримують Україну - голова МЗС

КИЇВ. 20 лютого. УНН. В Італії немає російської пропаганди, 99% населення країни підтримують Україну. Про це заявив голова МЗС Італії Антоніо Таяні на Миюнхенській конференції з безпеки напередодні, пише УНН з посиланням на la Repubblica.

Деталі

Як зауважує видання, “після конфузів, створених Сільвіо Берлусконі своїми заявами про Володимира Зеленського, Антоніо Таяні знову має гарантувати, що Італія на боці України”.

Під час дискусії на Мюнхенській конференції парламентар із Києва запитав міністра закордонних справ Італії, чому «всі держави-члени заборонили російські ЗМІ, тоді як в Італії вони продовжують якось функціонувати».

Як зауважується, Таяні “напередодні поїздки прем’єр-міністра Джорджі Мелоні до Києва” гарантував, що «в Італії немає російської пропаганди. Я знаю, що є журналісти, які працюють у росії, але 99% італійців виступають за Україну».

«Для мене в моїй країні немає російської пропаганди, і це не проблема», – сказав він.

Відповідаючи українському парламентарю, Таяні пояснив: «Я вважаю, що російська пропаганда працює у соціальних мережах набагато більше, ніж у газетах. Сьогодні інформація знаходиться у соціальних мережах. Ось чому ми виконуємо рішення ЄС про авторське право, тому що через нього можна контролювати ситуацію та захищати правильну інформацію, це є відповідальним кроком».

Доповнення

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі розкритикував прем’єр-міністерку Італії за зустріч із Президентом України в Брюсселі. За його словами, якби Володимир Зеленський припинив “атакувати” Донбас, війни не було би.

Речник МЗС України Олег Ніколенко відреагував на заяви колишнього прем’єра, зауваживши, що безглузді звинувачення італійського політика на адресу українського президента – спроба поцілувати по лікті в крові руки російського диктатора володимира путіна.

Президент Володимир Зеленський також в недавному інтерв’ю відреагував на скандальні заяви Берлусконі, заявивши, що чув їх, не знає Берлусконі особисто, “але, можливо, і нам потрібно щось йому послати”, у коментарі, що журналісти описали як відсилку на аудіозапис, на якому Берлусконі сказав, що отримав від путіна 20 пляшок горілки.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА