Поділитись новиною

Уряд ПАР розглядає участь Путіна у саміті БРІКС — Рамафоса

Уряд ПАР розглядає участь Путіна у саміті БРІКС — Рамафоса

Уряд Південно-Африканської Республіки розглядає питання щодо участі російського диктатора Володимира Путіна у саміті БРІКС, пише Іван Носальський, РБК-Україна.

Про це заявив президент ПАР Сиріл Рамафоса під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським та африканськими лідерами.

“У мене також буде двостороння зустріч з президентом Путіним для того, щоб обговорити саміт БРІКС. Це питання ще обговорює та розглядає наш уряд”, – розповів Рамафоса.

За словами глави держави, це питання постійно обговорюється. І йому доведеться ухвалювати рішення та оголошувати про те, як пройде саміт БРІКС.

Нагадаємо, у Південно-Африканській Республіці на 22-24 серпня заплановано проведення саміту БРІКС. У ньому також має взяти участь і російський диктатор Володимир Путін.

Але у березні суд Гааги видав ордер на арешт глави Кремля, оскільки він причетний до депортації українських дітей. Виходячи з того, що ПАР є країною-підписантом Римського статуту, вона зобов’язана заарештувати диктатора, якщо він перебуває на території держави.

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що ПАР може перенести саміт до іншої країни. Уряд розглядає можливість звернутися до Китаю з проханням провести зустріч лідерів країн там.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА