Поділитись новиною

Уряд Німеччини компенсуватиме регіонам витрати на допомогу біженцям

Уряд Німеччини компенсуватиме регіонам витрати на допомогу біженцям

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Правляча коаліція канцлера Німеччини Олафа Шольца погодилася допомогти полегшити навантаження регіональних і місцевих адміністрацій, які намагаються впоратися зі зростаючим числом біженців та інших мігрантів. Про це повідомляє Bloomberg, пише УНН.

Деталі

Після переговорів у канцелярії Шольца в Берліні, які затяглися до ранку 7 листопада, німецький уряд заявив, що погодився виплачувати €7,5 тисяч на кожного прохача притулку, починаючи з наступного року.

Згідно з заявою, ці та інші заходи скоротять витрати федеральних земель і муніципалітетів Німеччини приблизно на 3,5 млрд євро (3,7 млрд доларів).

Шольц назвав угоду, яка поклала кінець місяцям суперечок між федеральними та регіональними чиновниками, «дуже історичним моментом», а міністр фінансів Крістіан Лінднер заявив, що скорочення пільг для шукачів притулку заощадить близько 1 мільярда євро.

Цитата

«Обмеження пільг для шукачів притулку може призвести до економії 1 мільярда євро.Цей захід також знижує привабливість німецької соціальної держави», – сказав Лінднер.

Опитування громадської думки показують, що німці все більше незадоволені тим, як уряд розглядає проблему імміграції без документів, оскільки чиновники намагаються впоратися з найбільшим потоком біженців з 2015 року.

У той час як кількість людей, які тікають до Німеччини з України, значно скоротилася, прибуття з інших країн призвело до проблем із проживанням та інтеграцією.

Доповнення

Останніми тижнями Шольц неодноразово закликав придушити нелегальну міграцію, особливо контрабандистів, які таємно перевозять людей через кордони Німеччини.

Його уряд посилив прикордонні перевірки й минулого місяця схвалив проєкт закону, який має на меті полегшити депортацію людей, які не мають права залишатися в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ірландії можуть зменшити підтримку українських біженців – ЗМІ

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА