Поділитись новиною

Український снайпер ліквідував двох росіян із 2680 м під Бахмутом (відео)

          Український снайпер ліквідував двох росіян із 2680 м під Бахмутом (відео) Фото: снайпер ЗСУ ліквідував двох росіян із 2680 м під Бахмутом (t me landforcesofukraine-1) Автор: Наталія Гурковська

Український снайпер зміг ліквідувати двох російських окупантів із майже рекордної відстані. Відбулася вдала стрілянина у районі Бахмута Донецької області.

Відео знищення ворога показав командувач Сухопутними військами Олександр Сирський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Telegram.

“Працюють “Привиди Бахмуту” в районі Іванівського. Дистанція – 2680 метрів”, – розповів він.

За даними генерала, вдалося знищити двох ворогів.

“Якісна робота”, – констатував Сирський.

Робота снайперів на фронті

Нагадаємо, снайпери Сил спеціальних операцій ліквідували 12 і поранили трьох окупантів на Авдіївському напрямку. Для цього їм знадобилася лише година.

Окрім того, снайпер СБУ встановив світовий рекорд результативного пострілу. Він ліквідував російського військового з відстані 3800 метрів. Для цього він годинами сидів нерухомо в холодну погоду. Він чекав, коли його корегувальник дасть команду вистрілити.

До того ж українські снайпери не бояться близько підбиратися до ворога, влучно стріляючи по окупантах навіть уночі. Так, один із снайперів знищив ворожого спостерігача із 250 м у районі Бахмута.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА