Поділитись новиною

У Сербії допустили запровадження санкцій проти Росії та назвали умову

У Сербії допустили запровадження санкцій проти Росії та назвали умову

Влада Сербії може ввести санкції проти Росії на тлі війни в Україні, якщо такий крок відповідатиме її інтересам, повідомляє РБК-Україна.

Про це в інтерв’ю Euractiv заявив голова МЗС Сербії Івіця Дачич.

“Ми засуджуємо порушення територіальної цілісності України і відповідним чином голосували в міжнародних інстанціях. Інше питання, чи ми будемо вводити санкції проти Росії. Це не питання часу чи термінів, це питання, яке стосується наших політичних та економічних інтересів”, – зазначив міністр.

Дачич додав, що його країна не вводила санкцій проти країни-агресора з початку окупації Криму і до сьогодні, оскільки Белград “вважав, що це не буде в його інтересах”.

“Якщо щось зміниться на шкоду інтересам Сербії, то наше рішення буде відповідним чином скориговано, тому що в кожний момент ми оцінюватимемо, що є найкращим рішенням для нашої економіки, для нашого становища у світі та для громадян Сербії”, – наголосив голова МЗС.

При цьому в Euractiv зазначають, що запровадження санкцій проти Росії є однією з ключових вимог Євросоюзу до Сербії для просування у переговорах щодо членства.

Нагадаємо, раніше президент Сербії Александар Вучич заявляв, що його країна вже не так сильно хоче стати частиною ЄС, як раніше.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА