Поділитись новиною

У росії почалися збої в роботі Telegram, влада попередила про можливе обмеження інтернету

У росії почалися збої в роботі Telegram, влада попередила про можливе обмеження інтернету

КИЇВ. 24 червня. УНН. У кількох регіонах росії спостерігаються збої в роботі месенджера телеграм. Є ймовірність, що збої відбуваються через збільшене навантаження на тлі військового заколоту. Повідомляють росЗМІ, передає УНН.

Деталі

У кількох регіонах росії виникли проблеми з функціонуванням популярного месенджера телеграм. Збої помічені в москві, санкт-петербурзі, воронезькій і волгоградській областях.

Окрім того, проблеми з месенджером виникли і в новосибірську, сочі, краснодарі та в тимчасово окупованому Севастополі, зазначають росЗМІ.

Як повідомляють, збої в роботі месенджера почалися після 11:00 за москвою.

У мережі з’являються припущення, що збої можуть бути пов’язані зі збільшеним навантаженням на телеграм на тлі військового заколоту пвк “вагнер”.

Тим часом, роскомнадзор, заяву якого в суботу цитують росЗМІ, заявив, що в районі контртерористичної операції можуть обмежити інтернет.

«У районах проведення КТО (відповідний режим запроваджено в москві, підмосков’ї, воронезькій області – ред.) можливе тимчасове обмеження роботи інтернет-ресурсів», – повідомили у відомстві.

При цьому, як стверджують у роскомнагляді, робота месенджера Telegram на території росії зараз нібито “не обмежується”.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що “бойовики “вагнера” взяли під свій контроль військові об’єкти в місті воронеж”, яке розташоване приблизно за 500 км на південь від москви. Власник чвк “вагнер” євгеній пригожин заявив, що під контролем пвк “вагнер” перебувають військові об’єкти ростова-на-дону, зокрема аеродром. За його словами, у планах пвк “блокувати місто ростов” і “йти в москву”. 

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА