Поділитись новиною

У Харківській області планують примусову евакуацію сімей з дітьми ще з 18 сіл

          У Харківській області планують примусову евакуацію сімей з дітьми ще з 18 сіл Фото: глава Харківської ОВА Олег Синєгубов (facebook.com synegubov official) Автор: Каріна Левицька

В Харківській області планують розширення примусової евакуації сімей з дітьми ще в 18 населених пунктах.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови Харківської ОВА Олега Синєгубова.

“Найближчим часом на Раді оборони області порушимо питання щодо примусової евакуації родин із дітьми з 18 сіл Великобурлуцької та Вільхуватської громад. Зараз там проживають родини зі 161 дитиною”, – наголосив Синєгубов.

Він зазначив, що щоденно ці сім’ї ризикують життями, адже росіяни використовують на території області увесь арсенал зброї:

  • артилерію,
  • БПЛА,
  • міномети,
  • авіацію.

“У 57 населених пунктах Великобурлуцької, Вільхуватської, Кіндрашівської, Курилівських громадах проживають 1082 дитини. Тут плануємо запровадити обов’язкову евакуацію. Маємо листи від Куп’янської РВА”, – повідомив глава ОВА.

Евакуація в Харківській області

Нагадаємо, 26 жовтня, Олег Синєгубов заявляв про підготовку до примусової евакуації сімей із дітьми з 10 населених пунктів Куп’янського району. Він пояснив це тим, що через постійний російський терор гинуть і дістають поранення мирні жителі, зокрема діти.

Примусову евакуацію дітей було оголошено вже на початку листопада. Через небезпечні умови планувалось евакувати 275 дітей та їх родини із 66 населених пунктів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА