Поділитись новиною

Ціна нафти Brent підскочила до цьогорічного максимуму

Ціна нафти Brent підскочила до цьогорічного максимуму

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Ціна нафти Brent у четвер під час торгів перевищила 88 доларів за барель, повідомляє УНН з посиланням на дані торгів.

Деталі

За даними Bloomberg станом на 3:26 EDT (10:26 за київським часом), вартість жовтневих ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася до 88,06 дол. за барель і загалом досягла 88,10 дол. за барель під час торгів.

Згідно з даними агентства Quantum Commodity Intelligence, ф’ючерси на нафту під час європейських торгів у четвер підскочили до максимумів 2023 року, зокрема Brent – максимуму за дев’ять місяців.

Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у жовтні станом на 11:32 торгувалися на рівні 87,94 долара за барель, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,45%. При цьому ціна вересневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 84,70 долара за барель, додавши 0,36%.

Доповнення

Ціни на нафту стабілізувалися в четвер, оскільки обережність інвесторів напередодні оприлюднення даних про інфляцію в США пом’якшила тривале зростання цін через обмеження пропозиції, зазначає Reuters.

За даними агентства, ціни на нафту в останні дні зросли через продовження скорочення видобутку Саудівською Аравією та росією, а також через побоювання з приводу пропозиції, викликаної потенційною напруженістю між росією та Україною в Чорноморському регіоні, яка може поставити під загрозу постачання російської нафти.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА