Поділитись новиною

Сили оборони за добу відбили ворожі штурми на шести напрямках, поблизу Авдіївки росіяни атакували 26 разів

Новини Сили оборони за добу відбили ворожі штурми на шести напрямках, поблизу Авдіївки росіяни атакували 26 разів

російські війська продовжують активно атакувати на Авдіївському, Мар’їнському, Бахмутському, Куп’янському, Херсонському та Запорізькому напрямках, найбільше боєзіткнень сталося східніше Новобахмутівки. Протягом минулої доби відбулося 53 бойових зіткнень.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку українські захисники відбили 12 атак ворога в районі населеного пункту Синьківка Харківської області.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 3 атаки противника поблизу Богданівки та Андріївки Донецької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Так, Сили оборони протягом минулої доби відбили 14 атак східніше Новобахмутівки, Авдіївки та 12 атак в районах Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку наші воїни стримують ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 6 атак.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 4 атаки південніше Новодарівки, західніше Вербового та Роботиного Запорізької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські захисники продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив 13 безуспішних штурмових дій на позиції Сил оборони, отримав гідну відсіч та відступив.

Нагадаємо, 28 грудня на фронті відбулося 42 бойових зіткнення з російською армією.

stoprussia агресія рф вторгнення рф ГШ ЗСУ Хроніка оборони

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА