Поділитись новиною

Страйк польських перевізників біля українського кордону: посол назвав акцію – “ударом в спину Києву”

Страйк польських перевізників біля українського кордону: посол назвав акцію - "ударом в спину Києву"

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Блокування руху вантажівок поблизу трьох найбільших автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні є “ударом у спину Україні” і ставить під загрозу функціонування “коридорів солідарності”. Про це у X заявив посол України у Польщі Василь Зварич, передає УНН.

Цитата

«Перекриття польськими перевізниками доріг до прикордонних переходів з у Гребенному, Дорогуську, Корчовій – це болючий удар у спину Україні, яка потерпає від російської агресії. Під загрозою коридори солідарності між Україною та ЄС. Закликаємо припинити блокаду кордону!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

6 листопада польські перевізники розпочали акцію протесту біля пунктів пропуску на кордоні Польщі та України. Після 13-ї години відбулося поступове блокування руху вантажного транспорту у напрямку трьох пунктів пропуску. Вони вимагають повернути необхідність українським транспортним фірмам отримувати дозволи на свою діяльність. Також хочуть, аби польські перевізники не були змушені ставати в електронну чергу на території України або ж наполягають на окремій черзі для порожніх вантажівок. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страйк польських перевізників: український експерт розповів про збитки для галузі

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА