Поділитись новиною

США ввели санкції проти 10 фізосіб і 12 компаній, які допомагали росії ухилятися від санкцій

США ввели санкції проти 10 фізосіб і 12 компаній, які допомагали росії ухилятися від санкцій

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 22 фізичних та юридичних осіб у різних країнах, пов’язаних із мережею ухилення від санкцій, що підтримує військово-промисловий комплекс росії. Про це повідомляє УНН із посиланням на міністерство фінансів.

Цитата

«Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадило повне блокування проти 22 фізичних та юридичних осіб у різних країнах, пов’язаних із мережею ухилення від санкцій, що підтримує військово-промисловий комплекс росії», – йдеться у повідомленні.

Заступник міністра фінансів Воллі Адейемо заявив, що спроби росії використовувати маріонетки для обходу санкцій США демонструють, що санкції значно ускладнили та подорожчали російському військово-промисловому комплексу поповнення запасів військової машини путіна.

За його словами, націлювання на довірених осіб — це один із багатьох кроків, які Мінфін і коаліція партнерів зробили та продовжують робити для посилення санкцій проти російського оборонного сектору, його благодійників та його прихильників.

Сьогоднішні санкції мають відношення до організацій у Болгарії, Ізраїлі, Кіпрі, Латвії та Сінгапурі.

Санкції були введені проти торговця зброєю із росії та Кіпру Ігоря Зіменкова та його сина Джонатана. Вони брали участь у проектах, пов’язаних з обороноздатністю росії. Вони використовували підставні компанії для того, щоб оплачувати проекти, пов’язані з оборонною промисловістю росії.

Доповнення

Сполучені Штати запровадили нові санкції проти російських військово-морських компаній. До списку SDN OFAC потрапило десять юридичних осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА