Поділитись новиною

США вважають, що Ізраїль переходить до менш інтенсивних боїв у Газі – CNN

США вважають, що Ізраїль переходить до менш інтенсивних боїв у Газі – CNN

У США вважають, що заява Ізраїлю про поступове скорочення кількості своїх військ у Газі свідчить про поступовий перехід до фази війни з меншою інтенсивністю. Про це пише CNN з посиланням на неназваного американського високопосадовця, повідомляє Європейська правда.

Телеканал нагадує, що у понеділок Армія оборони Ізраїлю заявила, що починає скорочувати кількість солдатів у Газі, готуючись до тривалих бойових дій протягом 2024 року.

За словами посадовця, цей крок відображає успіх сил ЦАХАЛ в північній частині Гази у знищенні військового потенціалу ХАМАС.

У США розглядають наступні кілька тижнів як критичний період, який продемонструє готовність прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу перейти до менш інтенсивної фази боротьби з ХАМАС в Газі. 

За даними телеканалу, цього тижня держсекретар США Ентоні Блінкен вирушить на Близький Схід, щоб продовжити обговорення з представниками влади Ізраїлю наступної фази війни в Газі, яка, за словами американських офіційних осіб, має розпочатися найближчим часом.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА