Поділитись новиною

Середня глобальна температура б’є рекорд щодня з 3 липня

Середня глобальна температура б'є рекорд щодня з 3 липня

КИЇВ. 18 липня. УНН. Середня температура на планеті була вищою за попередній рекорд 2016 року щодня, починаючи з 3 липня, частково через сильну спеку в США, Європі та Китаї, пише УНН з посиланням на CNN.

Деталі

Попередній рекорд середньої глобальної температури за даними, що відстежуються Національним центром екологічного прогнозування (NCEP) у США, становив 16,92 градуса за Цельсієм і був встановлений у серпні 2016 року.

3 липня середня глобальна температура побила цей рекорд, піднявшись до 17,01 градуса за Цельсієм.

Вона досягла піку в 17,23 градуса за Цельсієм 6 липня – це поточний попередній рекорд.

З того часу вона не опускалася нижче 16,94 градуса за Цельсієм. У понеділок вона знову піднялася до 17,11 градуса за Цельсієм.

Доповнення

Хоча дані NCEP сягають лише 1979 року, ці температури «майже напевно» є найвищими температурами, які планета бачила «ймовірно, принаймні за попередні 100 000 років», сказала раніше CNN Дженніфер Френсіс, старший науковий співробітник Центру кліматичних досліджень Вудвелла.

Глобальні температури знаходяться на піку через поєднання явища Ель-Ніньйо — природного кліматичного явища в Тихому океані — та антропогенної кліматичної кризи, яка неухильно підвищує глобальні температури.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА