Поділитись новиною

Розвідка Британії: Значення для РФ оборони на Запоріжжі

Розвідка Британії: Значення для РФ оборони на Запоріжжі

На думку британської розвідки, попри поточний оперативний фокус на Донбасі для росіян є критично важливим і утримання оборони у Запорізькій області. Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, повідомляє Європейська правда.

Як стверджує британська розвідка з посиланням на знімки з відкритих джерел, станом на 7 лютого РФ ще більше зміцнила оборонні укріплення в центральній частині Запорізької області, зокрема поблизу міста Тарасівка.

Крім того, станом на 8 січня Росія встановила оборонні укріплення між містами Василівка та Оріхів Запорізької області.

“Незважаючи на те, що Росія зосередила свої оперативні зусилля на центральній частині Донбасу, вона, як і раніше, занепокоєна захистом крайніх ділянок своєї розширеної лінії фронту”, – йдеться в огляді.

Про це, як стверджують в Міноборони Британії, свідчить продовження будівництва оборонних укріплень у Запорізькій і Луганській областях та розгортання особового складу. Лінія фронту Росії в Україні становить приблизно 1 288 км, з них лінія фронту в окупованій Росією Запорізькій області – 192 км, нагадують у відомстві.

“Значний прорив українських військ на Запоріжжі поставив би під сумнів життєздатність російського “сухопутного мосту”, що з’єднує Ростовську область і Крим; успіх України в Луганську ще більше підірвав би проголошену Росією військову мету – “звільнення” Донбасу”, – вважає британська розвідка.

“Рішення про те, якій з цих загроз надати пріоритет у протидії, ймовірно, є однією з головних дилем для російських оперативних планувальників”, – йдеться в огляді.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА