Поділитись новиною

Росіяни зосереджені на східному напрямку, але не можна відкидати удар з півдня, – Гуменюк

          Росіяни зосереджені на східному напрямку, але не можна відкидати удар з півдня, - Гуменюк Фото: військові РФ можуть нанести удар з півдня України (GettyImages) Автор: Каріна Левицька

Військові РФ нині зосереджені на бойових діях на східному напрямку, проте при цьому не можна відкидати можливість несподіваного удару загарбників на півдні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речниці оперативного командування “Південь” Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Те, що вони перекидають більш підготовлені сили на схід – зрозуміло, що там зараз сконцентрований їхній пріоритет. Але південний регіон завжди залишався у них у полі зору – вони не випускають його з-під контролю і тримають як додатковий напрямок, на якому може бути завдано, скажімо так, несподіваного активного удару”, – пояснила Гуменюк.

За її словами українські Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій та продовжують ретельно відстежувати тактику ворога. Водночас як тактика росіян постійно змінюється, вони маневрують наявними ресурсами.

“Навіть якщо спостерігати за корабельним угрупуванням – носії, навіть без особливих причин, можуть з’являтися та заходити до пунктів базування”, – пояснила речник ЗСУ.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА