Поділитись новиною

росія презентує в ОАЕ “новітні” ракети для винищувачів 5-го покоління – ЗМІ

росія презентує в ОАЕ "новітні" ракети для винищувачів 5-го покоління - ЗМІ

КИЇВ. 14 листопада. УНН. рф бере участь у виставці Dubai Airshow 2023, що з 13 по 17 листопада триватиме в ОАЕ, окупанти заявили що покажуть новітнє озброєння для винищувачів 5-го покоління. Про це повідомляє Defence Express, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що «рособоронекспорт» заявляли, що вперше буде представлено військово-транспортний літак Іл-76МД-90А(Е), озброєння для винищувачів п’ятого покоління, зокрема авіаційні керовані ракети класу “повітря-повітря” РВВ-МД2 і РВВ-БД, крилату ракету Х-69 та бойовий вертоліт Ка-52.

У виданні розповіли більш детально про ці ракети. Так, у серпні росія оголосила про появу ракети РВВ-МД2 для винищувачів Су-57. Її створено на базі ракети РВВ-МД (2009 рік), яка є подальшим розвитком радянської Р-73.

«Цікавим є питання, а що ж унікального є в ракеті РВВ-МД2, оскільки позиціонується вона саме як “нова” і “не имеющие аналогов в мире”, а не модернізована чи оновлена версія РВВ-МД2», – зазначили у статті.

Згідно з даними з відкритих джерел, то ракета РВВ-МД2 отримала збільшену дальність ураження цілей — до 50 км проти показника у 40 км для ракети РВВ-МД. Маса бойової частини залишилася на рівні 8 кг, а от стартова маса ракети зросла до 117 кг (проти 106 кг у РВВ-МД). Також РВВ-МД2 має більшу довжину – 3100 мм, попри заяви росіян, що вона буде “компакнтнішою”. Розмах крил (рулів) зменшився з 510 до 434 мм. Вона має інерціальну систему управління і лінію радіокорекції, а також багатоелементну дводіапазонну інфрачервону головку самонаведення з підвищеною завадозахищеністю.

Ракету РВВ-БД «рособоронекспорт» характеризує як «унікальну» і «яка немає аналогів». Однак видання зауважує, що вона є лише експортною версією ракети Р-37М, яку прийняли на озброєння у 2014 році.

Ця ракета має дальність до 200 км, може знищувати цілі на висоті до 25 км. Важить вона 510 кг (60 кг – бойова частина). Має інерціальну систему наведення з радіокорекцією на початковій ділянці та активним радіолокаційним самонаведенням на кінцевій ділянці польоту ракети.

Крилата ракета Х-69, яку окупанти представили на виставці “Армия-2022” цього серпня, за словами експертів, є модифікацією ракети Х-59МК2. Заявлена дальність – 290 км, маса – 710 кг (310 кг – бойова частина), а швидкість – 700-1000 км/год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія випробовує на українцях нові ракети для С-400 – Рувін

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА