Поділитись новиною

рф хоче змусити студентів служити – британська розвідка про зміну призовного віку у росії

рф хоче змусити студентів служити - британська розвідка про зміну призовного віку у росії

КИЇВ. 18 березня. УНН. Російська влада швидше за все вирішила збільшити призовний вік, щоб мобілізувати студентів та збільшити чисельність військ. Про це йдеться в останньому звіті Міністерства оборони Великої Британії на основі розвідданих, повідомляє УНН.

Цитата

«Російська влада, імовірно, готується до ширшого призову на військову службу для покриття своїх військових потреб», – ідеться у повідомленні.

Деталі

13 березня 2023 року депутати держдуми росії внесли законопроект про зміну вікової категорії для призову на військову службу чоловіків віком 21-30 років із нинішніх 18-27 років. Закон, як зазначається, швидше за все, буде ухвалений і набуде чинності у січні 2024 року.

«З радянських часів росія продовжувала проводити призови на військову службу двічі на рік. Вони відрізняються від виняткової «часткової мобілізації» ветеранів з вересня 2022 року. росія, як і раніше, офіційно забороняє призовникам брати участь у бойових діях в Україні, хоча принаймні сотні людей, ймовірно, пройшли службу через адміністративні плутанини або після того, як їх змусили підписати контракти», – повідомляє МО Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росіян 18-30 років почнуть забирати до армії вже цієї весни

Зазначається, що багато чоловіків у віці 18-21 року нині претендують на звільнення від призову у зв’язку з вищою освітою.

«Влада, швидше за все, змінює вікову групу, щоб збільшити чисельність військовослужбовців, гарантуючи, що студенти зрештою будуть змушені служити. Навіть якщо росія продовжить утримуватися від використання призовників на війні, додаткові призовники звільнять більшу частину професійних солдатів для участі у бойових діях», – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: путін підтримав ідею підвищення призовного віку в росії

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА