Поділитись новиною

Пригожин забрав у Петербурзі зброю, яку у нього вилучили – ЗМІ

Пригожин забрав у Петербурзі зброю, яку у нього вилучили – ЗМІ

Ватажок “ЧВК Вагнер” Євген Пригожин 4 липня особисто прибув до Петербурга, де йому повернули вилучену під час обшуків зброю. Про це повідомило російське видання “Фонтанка” з посиланням на джерела.

“4 липня на початку п’ятого до будівлі Управління ФСБ по Петербургу та Ленобласті на Ливарному проспекті під’їхали БМВ 7-ї серії та “Ленд Крузер” з охороною, який його супроводжував.

За інформацією Фонтанки, кортеж припаркувався біля будинку 25 Шпалерної вулиці. Задні двері БМВ відчинилися, звідти вийшов Євген Пригожин і, пройшовши буквально кілька метрів, сам відчинив масивні двері, праворуч від яких висить вивіска “Приймальна” , – повідомляє видання.

За інформацією Фонтанки, у вівторок Пригожину повернули два карабіни “Сайга”, нарізний австрійський карабін Steyr Mannlicher, напівавтоматичну гвинтівку “АРка” та ще кілька рушниць та пістолетів.

Незабаром він вийшов, а люди, які його супроводжували, винесли гвинтівки і склали їх в автомобіль. Кортеж відбув.

За кілька годин до цього ватажка “Вагнера” офіційно запросили для повернення йому зброї, виявленої під час відомих обшуків 24 червня і вилученої в його заміській резиденції в елітному котеджному селищі “Північний Версаль”.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА