Поділитись новиною

Проливні зливи у США: підтоплено деякі міста штату Нью-Йорк

Проливні зливи у США: підтоплено деякі міста штату Нью-Йорк

фотогалерея

  • Проливні зливи у США: підтоплено деякі міста штату Нью-Йорк - фото 1

КИЇВ. 10 липня. УНН. У неділю над частинами Нью-Йорка та Пенсільванії пройшли сильні зливи. Унаслідок чого підтопило деякі домоволодіння, пише Reuters, передає УНН.

Деталі

Перші рятувальники витягали людей, які застрягли в транспортних засобах уздовж затоплених доріг.

Представник США Майк Лоулер, який представляє район долини Гудзон у Нью-Йорку, опублікував у Twitter кілька відео та фотографій, на яких видно бурхливі паводкові води в Стоуні-Пойнт, невеликому містечку на річці Гудзон приблизно в 40 милях на північ від Манхеттену.

«Значна повінь у Стоуні-Пойнт — будинки та машини — і багато людей евакуювали», — написав він.

Подібна повінь сталася в Пенсільванії. Weather Channel показав відео затоплених доріг у Квакертауні, розташованому приблизно в 15 милях на південний схід від Аллентауна, де принаймні одного водія, який застряг, потрібно було врятувати пожежній частині.

Метеорологічна служба передбачила широкомасштабні та, можливо, катастрофічні раптові повені для частини Нової Англії в понеділок.

Людей у ​​деяких вразливих районах закликають негайно шукати високі точки у містаї.

Заблоковані дороги в нью-йоркському окрузі Орандж, де знаходиться Вест-Пойнт, не дозволили рятувальним групам дістатися до ізольованих людей, повідомляє New York Times з посиланням на представника управління з надзвичайних ситуацій округу.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА