Поділитись новиною

Президент Єврокомісії звернулася до Путіна на саміті лідерів G20

Президент Єврокомісії звернулася до Путіна на саміті лідерів G20

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн на саміті G20 звернулася до російського диктатора Володимира Путіна і звинуватила його у спробі знищити Україну, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє сторінка Єврокомісії.

Спочатку вона звернулася до прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді та наголосила на тому, що світ продовжує переживати безліч криз і став свідком ескалації руйнувань і війн, а також кричущого заперечення наявного глобального порядку й архітектури світу.

Далі вона вже звернулася до Путіна, звинуватила його у спробі знищення суверенної держави Україна, а також у спробі викликати регіональну нестабільність.

“Якщо Росія перестане воювати, війна закінчена”, – сказала Урсула фон дер Ляєн.

Що Путін говорив на саміті “Великої двадцятки”

Раніше повідомлялося, що виступаючи з відеозв’язку на саміті G20, глава Кремля не зміг обійти тему війни в Україні, яку розв’язала РФ. Він цинічно заявив, що слід “думати, як припинити цю трагедію”.

“Військові дії – це завжди трагедія конкретних людей, конкретних сімей, і країни в цілому. Безумовно, ми повинні думати про те, як припинити цю трагедію. До речі, Росія ніколи не відмовлялася від мирних переговорів з Україною”, – видав чергову порцію абсурду Путін.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА