Поділитись новиною

Президент про масовану ракетну атаку рф: Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що робить

Відео Новини Президент про масовану ракетну атаку рф: Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що робить

Із 31 грудня російські нелюди застосували вже близько 170 «шахедів» і десятки ракет різних типів. Абсолютна більшість із них була спрямована по цивільних обʼєктах.

Про це написав Президент України Володимир Зеленський, коментуючи нічні та ранкові напади ворога з неба на українські міста.

«Зараз триває ліквідація наслідків чергового російського удару. Залучені всі необхідні служби. Понад 500 рятувальників ДСНС України, комунальні служби, енергетики, поліцейські. Київ та область, Харків. На цей час відомо про 92 поранених. Усім надається допомога. На жаль, четверо людей загинули. Мої співчуття рідним і близьким», — зазначив він.

Глава держави подякую всім партнерам, які допомагають у зміцненні українського повітряного щита.

«Очевидно, що це допомагає рятувати сотні життів щодня і щоночі, які були б забрані російським терором, якби не «петріоти» та інші захисні системи.

Цьогоріч продовжимо роботу з усіма у світі, хто цінує життя, щоб додатково зміцнити наш повітряний щит і притягти росію до відповідальності за скоєне. Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що вона робить», — резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у Києві ліквідовують наслідки масованого ракетного удару рф, внаслідок якого загинула жінка та постраждали понад 20 осіб.

stoprussia Володимир Зеленський Президент України Хроніка оборони

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА