Поділитись новиною

Президент Мексики звинуватив США в наклепі

Президент Мексики звинуватив США в наклепі

КИЇВ. 15 березня. УНН. Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор заявив, що попередження про поїздки, випущені урядом США, та повідомлення ЗМІ про насильство в його країні є частиною наклепницької кампанії проти його адміністрації, і запевнив, що Мексика насправді безпечніша, ніж Сполучені Штати. Про це УНН пише посилаючись на CNN.

Цитата

“Мексика безпечніша, ніж США, і немає проблем з безпечною подорожжю Мексикою. Громадяни США знають це”, – сказав Лопес Обрадор.

Деталі

Він вважає, що консервативні політики в США прагнуть підірвати досягнення його адміністрації, зображуючи Мексику як державу, що не відбулася.

“Вони хочуть створити відчуття незахищеності, щоб сказати, що популістський, комуністичний, автократичний уряд Лопеса Обрадора не працює”.

Президент зазначив, що Мексика останніми роками була основним одержувачем американців, які приїжджають жити в країну, заявивши, що попередження про поїздки, випущені урядом США, є необґрунтованими, оскільки американці осідають по всій Мексиці.

Що було раніше

З 32 штатів Мексики Бюро консульських справ США випустило рекомендації “не подорожувати” для шести, включаючи Тамауліпас, де двох громадян США було вбито і двох викрадено минулого тижня в мексиканському прикордонному місті Матаморос бойовиками, які, як вважається, пов’язані з картелем.

Сім штатів позначені як “переглянути питання про поїздки”, а 17 – як “виявляти підвищену обережність”.

За даними влади США, лише два штати, Кампече та Юкатан, вважаються безпечними для поїздок.

США попередили своїх громадян, що насильницькі злочини, такі як вбивства, викрадення людей, автомобілів та пограбування, “широко поширені в Мексиці”.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА