Поділитись новиною

Президент Грузії не підтримає грузинский закон про іноагентів

Президент Грузії не підтримає грузинский закон про іноагентів

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що не підтримає законопроект про регулювання ЗМІ та неурядових організацій, ініційований антизахідною групою депутатів у парламенті Грузії, передає УНН з посиланням на Голос Америки.

Цитата

«У той час, коли готується первинна оцінка виконання 12 рекомендацій Єврокомісії, коли наближення 24 лютого для всіх трьох країн Асоційованого тріо (тобто Грузії, Молдови та України – М.Ч.) робить питання європейського майбутнього дедалі більш актуальним, саме цей час обирає одна з політичних груп, щоб ініціювати закон, який за своїм змістом наближає нас не до Європи, а до хибної моделі Росії», — йдеться у заяві, опублікованій на сайті Адміністрації.

Доповнення

Президент Грузії також звернула увагу не те, що законопроєкт був зареєстрований у парламенті під час візиту до Грузії американських сенаторів Джин Шахін та Діка Дурбіна.

«Ми справді не можемо звинувачувати у всьому цьому випадковість. Запрацювала сила, яка замість зміцнення європейського шляху Грузії інтересом Грузії вважає інший шлях», — наголосила Зурабішвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Делегація парламенту Грузії відмовилася відвідати Київ у річницю вторгнення рф

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА