Поділитись новиною

Польща розгорнула новий танковий батальйон неподалік від кордону з білоруссю

Польща розгорнула новий танковий батальйон неподалік від кордону з білоруссю

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак 12 листопада відкрив нову військову частину в Чартаєво у Подляському воєводстві, що межує з білоруссю. Ідеться про новий танковий батальйон, повідомляє УНН з посиланням на Міноборони Польщі.

Цитата

“Ми усвідомлюємо загрози. Ми чудово усвідомлюємо, що кремлівські правителі почали війну, бо хочуть відбудувати російську імперію. Це завжди було небезпечно для народів, які жили по сусідству. Тому, щоб не допустити нападу на нашу Батьківщину, ми зміцнюємо Військо Польське та засновуємо нові військові частини. Цей танковий батальйон тут, у Сім’ятичах, буде оснащений танками К2. Це сучасні танки, які створені у 21 столітті”, – сказав Блащак.

Деталі

Створення цієї бригади, вказують у МО Польщі, значно посилить бойовий потенціал збройних сил Польщі на ключовому напрямку оборони так званого «Бєбжанського» району. Це територія особливого значення для системи оборони та територіальної єдності північно-східної Польщі, зазначили у Міноборони Польщі.

Доповнення

Як повідомлялося, Польща хоче посилити кордон з білоруссю гелікоптерами Apache і танками Abrams.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА