Поділитись новиною

Politico дізналося про оцінку посадовцями Пентагона щодо повернення Україною Криму найближчим часом

Politico дізналося про оцінку посадовцями Пентагона щодо повернення Україною Криму найближчим часом

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Українські бійці навряд чи зможуть звільнити тимчасово окупований росією Крим найближчим часом, заявили четверо високопоставлених чиновників Міністерства оборони США депутатам Комітету Палати представників із питань збройних сил під час секретного брифінгу, повідомляє Politico, пише УНН.

Деталі

Як пише видання, незрозуміло, що спонукало учасників брифінгу до такої оцінки. Проте три чиновники, ознайомлені зі змістом брифінгу, повідомили, що Пентагон не вірить, що Україна має або матиме у ближчому майбутньому здатність витіснити російські війська з півострова.

За словами четвертого посадовця, брифінг був “двозначним”, але суть залишається в тому, що перемога України в наступі з метою повернути собі незаконно анексовану територію “не гарантована”. За інформацією Politico, у брифінгу брала участь заступник помічника міністра оборони у справах росії, України та Євразії Лора Купер та директор з операцій Об’єднаного штабу генерал-лейтенант Дуглас Сімс.

“Ми не збираємося коментувати закриті секретні брифінги, а також не будемо говорити про гіпотетику чи спекулювати на потенційних майбутніх операціях. З точки зору здатності України воювати та повертати собі суверенну територію, її видатна ефективність у відсічі російській агресії та постійна адаптивність на полі бою говорять самі за себе”, – сказала речник Пентагону Сабріна Сінгх.

Представник Збройних сил Палати представників відмовився від коментарів виданню.

Нагадаємо

Колишній командувач армії США в Європі, генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес заявив, що новий етап війни може перенести боротьбу на територію, життєво важливу для російського військового потенціалу в Україні та яку цінує російський президент володимир путін — Крим.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА