Поділитись новиною

Подробиці знищення російського «Алігатора»

Новини Подробиці знищення російського «Алігатора»

Як вже повідомлялося раніше, наші воїни знищили ще один коштовний ворожий ударний вертоліт Ка-52, відомий, як «Алігатор». За сприяння Об‘єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку, АрміяInform стали відомі подробиці того, як аналоговнетний «Алігатор» пішов за російським воєнним кораблем.

Пілот російського вертольота спокійно керував бойовою машиною. Неабияк додавало впевненості те, що він рухався над тимчасово окупованою територією на висоті нижче ніж двадцять метрів, а відстань до українських позицій була понад чотирьох кілометрів. Виконуючи маневри на такій відстані, «путінський стерв’ятник» почувався майже невразливим.

Та іншої думки були українські морські піхотинці, неподалік позицій яких псував повітря своєю присутністю російський вертоліт. Підрозділ Протиповітряної оборони окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського виконував завдання з прикриття під час контрнаступальних дій. Морпіх з позивним «Літо» візуально визначив ціль, яка була ідентифікована як «російській ударний вертоліт Ка-52».

— А далі все, як вчили: побачив, влучив, знищив, — говорить «Літо».

Ракета, пущена з ПЗРК «Ігла», влучила у хвостову проєкцію вертольота. Далі «Літо» разом із побратимами спостерігали мальовничу картину: хвалений аналоговнетний «Алігатор», залишаючи за собою слід з жирного густого диму, почав різко втрачати висоту і за декілька секунд зник з поля зору.

Згодом від спостерігачів, які знаходились у піхотних підрозділах бригади, надійшло підтвердження ураженої цілі. «Алігатор» впав на території, яка поки що перебуває під контролем окупантів. Отже, ще один хвалений російський «Алігатор» перетворився на брухт, який псує дивовижні краєвиди української природи. «Але це явище тимчасове», — запевняють наші морпіхи.

Подробиці знищення російського «Алігатора»

Яна Задубінна

Кореспондент АрміяInform втрати воєнної техніки зс рф втрати ворога оборона України Хроніка оборони Хроніка оборони України

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА