Поділитись новиною

Під час контрдиверсійних заходів нацгвардійці затримали 55 осіб — Микола Уршалович

Новини Під час контрдиверсійних заходів нацгвардійці затримали 55 осіб — Микола Уршалович

Військовослужбовці Національної гвардії України  продовжують нести службу з охорони та оборони важливих державних об’єктів. Для цього щоденно призначається близько 300 варт. На минулому тижні за порушення пропускного режиму на цих об’єктах особовий склад варт затримав 32 особи та 1 особу за спробу проникнення на об’єкт через заборонену зону.

На цьому під час брифінгу в Military Media Center наголосив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

Також представник НГУ розповів про забезпечення заходів правового режиму воєнного стану.

 «Для запровадження комендантської години та несення служби із забезпечення громадської безпеки у 33 населених пунктах держави щодобово залучається близько тисячі військовослужбовців Національної гвардії  та 43 кінологи зі службовими собаками; близько 2,8 тисячі гвардійців щодобово здійснюють надійну охорону 112 об’єктів регіонального і місцевого значення; 2,3 тисячі військових на 130 блокпостах забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду до населених пунктів, перевірку документів, огляд речей та транспортних засобів, багажу і вантажів», — зазначив Микола Уршалович.

Протягом минулого тижня забезпечено недоторканість 111 дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав та представництв міжнародних організацій в Україні.

«До виконання завдань на блокпостах залучаються зведені кінологічні мобільні групи, якими за минулий тиждень при перевірці транспортних засобів виявлено та вилучено: 810 набоїв різного калібру, 6 гранат із запалами, 5 од. 40 мм ВОГів та 20 підривників до 125-мм танкових снарядів», — розповів речник.

Крім цього, військовослужбовці Національної гвардії брали участь у 27 заходах контрдиверсійної боротьби у 37 населених пунктах, для чого залучалось близько 1200 гвардійців та 43 одиниці техніки. В результаті проведеної роботи було перевірено: 2968 адрес, 2227 транспортних засобів, 8644 громадян та 5339 мобільних терміналів. А під час контрдиверсійних заходів затримано: 35 осіб за адміністративні, 19 осіб за кримінальні правопорушення та 1 особу за підозрою у державній зраді.

Фото пресслужби НГУ

Під час контрдиверсійних заходів нацгвардійці затримали 55 осіб — Микола Уршалович

Яна Задубінна

Кореспондент АрміяInform агресія рф НГУ новини оборона України Хроніка оборони

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА