Поділитись новиною

Окупанти скаржаться на брак зброї та некомпетентних командирів, – ISW

          Окупанти скаржаться на брак зброї та некомпетентних командирів, - ISW Фото: командир російського батальйону поскаржився на проблеми на фронті (GettyImages) Автор: Владислав Прийменко

Командир російського батальйону розкритикував військове керівництво та описав проблеми, з якими росіяни стикаються на фронті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Інститут вивчення війни.

Командир російського батальйону “Схід” Олександр Ходаковський заявив, що російська піхота на фронті в Україні стикається з проблемами недостатнього контрбатарейного потенціалу, компетентності командира, медичної підтримки, ротації та постачання.

Ходаковський стверджує, що відсутність зв’язку між російськими батальйонами та штабами є настільки поширеним явищем, що коли українські війська завдали удару по будівлі російського штабу, російський батальйон не зрозумів, що штаб виведений з ладу, і продовжив проводити операції самостійно.

Інший російський блогер поскаржився, що російські війська загалом зазнають нестачі боєприпасів і продовжують відчувати проблеми з українськими безпілотниками.

Це вказують на те, що зневага до російського військового командування зберігається, незважаючи на ймовірні спроби зверху цензурі обговорити певні ділянки фронту.

Раніше Ходаковський вже скаржився на проблеми, що впливають на здатність російських військ проводити ефективні бойові операції.

Основні висновки:

  • Президент Росії Володимир Путін, можливо, намагається стримати очікування значного просування Росії в районі Авдіївки на Донеччині.
  • Російський інформаційний простір загалом також демонструє початковий оптимізм щодо перспектив російських наступальних операцій навколо Авдіївки.
  • Російська православна церква (РПЦ) направляє священика, імовірно пов’язаного з Кремлем, до Криму, ймовірно, в рамках зусиль Росії з переслідування релігійних громад на окупованій Україні.

Раніше ми повідомляли про просування ЗСУ на заході Запорізької області та незначне просування на південь від Бахмута.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА