Поділитись новиною

Наєв перевірив оборону у трьох північних областях України: що відомо

          Наєв перевірив оборону у трьох північних областях України: що відомо Фото: північ України буде додатково укріплено (facebook com DPSUkraine) Автор: Наталія Гурковська

Командувач Об’єднаними силами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив оборону українських військ на північних рубежах. Вжито додаткових заходів щодо організації оборони в цьому районі, що охоплює три області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал.

“Завершена перевірка наших оборонних спроможностей Північної операційної зони в межах Житомирського, Рівненського та Волинських напрямків”, – розповів він.

По словах генерала, адміністраціям та українським військовим визначені завдання щодо покращення оборонних рубежів та позицій.

“Незабаром, загрозливі напрямки будуть більш міцно прикриті відповідними інженерними загородженнями”, – зазначив Наєв.

Що буде зроблено?

Як зазначив генерал, розпочато тренування наших воїнів у різних ситуаціях, ця робота буде планово тривати й надалі.

“Будуть посилені озброєнням і військовою технікою ті підрозділи, які виконують завдання безпосередньо вздовж державного кордону. Оборона буде зміцнена”, – додав він.

Ситуація на півночі України

Після того, як засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин та його найманці здійснили невдалий бунт і “похід на Москву”, не дійшовши 200 км до столиці РФ, 24 червня прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Пригожин поїде до Білорусі. У цьому випадку проти нього буде закрито кримінальну справу за фактом перевороту у Росії. За даними “Беларускі Гаюн” нібито перебування найманців “Вагнера” в Білорусі, не більше ніж ІПСО. Водночас Польща вирішила направити 500 правоохоронців до свого кордону з Білоруссю, а Україна також зайнялася зміцненням північних кордонів.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА