Поділитись новиною

Наступної середи Угорщина почне дебати щодо заявки Фінляндії та Швеції на вступ до НАТО

Наступної середи Угорщина почне дебати щодо заявки Фінляндії та Швеції на вступ до НАТО

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Згідно з парламентським порядком денним, опублікованим у середу, угорські законодавці проголосують за заявки Фінляндії та Швеції до НАТО на початку березня, інформує УНН.

Туреччина та Угорщина – єдині члени НАТО, які ще не ратифікували заявки обох скандинавських країн, які мають прийняти всі 30 існуючих членів військової організації.

Деталі

Загальні дебати щодо їхніх заявок на членство відбудуться наступного тижня, а голосування по кожній країні окремо відбудеться з 6 по 9 березня, повідомляється на сайті парламенту.

Крайній термін голосування щодо ратифікації переносився кілька разів, глава адміністрації Орбана говорив, що Угорщина має спочатку провести антикорупційні реформи, перш ніж парламент зможе перейти до питання НАТО.

Угорська опозиція звинуватила правлячу партію прем’єр-міністра Віктора Орбана “Фідес” у затягуванні голосування.

Доповнення

Орбан, близький союзник президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана, прагне підтримувати зв’язки з Москвою, незважаючи на війну.

Хоча Орбан засудив російську агресію, він відмовився критикувати путіна.

Фінляндія та Швеція відмовилися від десятиліть військового неприєднання і у травні минулого року подали заявку на вступ до НАТО у відповідь на вторгнення Москви до України.

Туреччина утримується від ратифікації заявок Швеції та Фінляндії на членство в НАТО, але заявила, що готова прийняти поки тільки Фінляндію до НАТО.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА