Поділитись новиною

Міністр оборони Британії: Україна має приєднатися до НАТО “якомога швидше”, коли війна закінчиться

Міністр оборони Британії: Україна має приєднатися до НАТО "якомога швидше", коли війна закінчиться

КИЇВ. 11 липня. УНН. Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Україна має приєднатися до НАТО якомога швидше, коли повномасштабна війна, яку розпочала росія, закінчиться. Про це УНН повідомляє з посиланням на CNN.

Цитата

«Я повністю згоден зі Сполученими Штатами, що ми не можемо мати нового члена в розпал конфлікту. Це просто імпортує війну в альянс», – сказав Воллес.

Уоллес сказав, що члени НАТО повинні «працювати разом, щоб переконатися, що росія зазнає невдачі у своєму незаконному вторгненні в Україну», перш ніж дозволити Україні приєднатися до альянсу. Однак після завершення конфлікту Воллес сказав, що НАТО має бути готовим прийняти Україну як нового члена.

«Враховуючи, що ми проводимо політику відкритих дверей, важливо заявити, що ми вважаємо, що Україна дійсно належить до НАТО», — сказав Уоллес, додавши, що Україна зробила деякі необхідні «кроки», щоб туди потрапити, зокрема зміцнення армії та ліквідацію корупції. 

«Коли цей конфлікт закінчиться, ми повинні бути готові якомога швидше ввести Україну в НАТО», — сказав Уоллес.

Доповнення

Видання EFE повідомляло, що Президент Сполучених Штатів Джо Байден виступив за спрощення процесу вступу України, тобто за скасування плану дій щодо членства (ПДЧ).

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА