Поділитись новиною

Мільйони мертвих рибин викинуло на берег Австралії через спеку

Мільйони мертвих рибин викинуло на берег Австралії через спеку

КИЇВ. 20 березня. УНН. Мільйони мертвих тушок рибин були викинуті на берег південного сходу Австралії внаслідок вимирання, яке спричинене зниженням рівня кисню в річці після нещодавніх повеней та спекотної погоди, передає УНН з посиланням на Associated Press.

Деталі

Жителі малонаселеного містечка Менінді у штаті Новий Південний Уельс поскаржилися на жахливий запах від дохлої риби. “Сморід був жахливий. Мені навіть не довелося вдягнути маску», – сказав місцевий фотограф-натураліст Джефф Луні.

Департамент первинної промисловості заявив, що загибель риби, ймовірно, була викликана низьким рівнем кисню через теплу погоду.

Цього тижня поліція створила оперативний штаб у Менінді для координації прибирання риби з берегів.

Державний інспектор з надзвичайних ситуацій Пітер Тертел заявив, що першочерговим завданням було забезпечення мешканців чистою водою.

Доповнення

В останні тижні повідомлялося про масову загибель риби на річці Дарлінг-Баака. Десятки тисяч риб були виявлені в тому ж місці наприкінці лютого, тоді як було кілька повідомлень про мертву рибу нижче за течією у бік Пункарі, недалеко від кордонів штатів Південна Австралія та Вікторія.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА