Поділитись новиною

Матері вбитих окупантів створили союз й вимагають від влади правди (перехоплення)

          Матері вбитих окупантів створили союз й вимагають від влади правди (перехоплення) Фото: матері вбитих окупантів створили “Союз матерів” (twitter.com ilya_bur) Автор: Каріна Левицька

Росіянка під час розмови з сином повідомила, що нині в Росії матері, чиї сини загинули на війні проти України, вимагають від влади правди.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на перехоплення Головного управління розвідки в Telegram.

За словами жінки, матері почали організовуватись в “Союз матерів”, жінки обурені й вимагають від влади правди й справедливості.

“Я дивлюсь ці матері вже організовують там ці… всі плачуть, там скільки жертв… слухай я не хочу в цей союз матерів.. Вони там просто обурюються, ну, а що, серед мирного неба цього, слухай взяти сина й блін… й втратити”, – говорить вона.

До того ж жінка просить сина не звільнятись з його теперішньої роботи, адже, за її словами протягом двох місяців після звільнення чоловіка теж можуть забрати на війну.

“Що за Батьківщину захищати? Хто напав? Сень, чесно… я ось прям на цих матерів подивлюсь, які зараз об’єднуються, намагаються до держави достукатись, що…ну .. а що вже? Позняк блін…”, – додає жінка.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА