Поділитись новиною

Літак пригожина сів у білорусі

Літак пригожина сів у білорусі

КИЇВ. 27 червня. УНН. Бізнес-джет власника пвк “вагнер” євгенія пригожина після його “заколоту” у рф сьогодні сів на військовому аеродромі “Мачулищі” під мінськом у білорусі, повідомила у вівторок моніторингова група “Беларускі Гаюн”, пише УНН.

Цитата

“Бізнес-джет євгенія пригожина здійснив посадку на військовому аеродромі “Мачулищі” під мінськом о 07:40″, – ідеться у повідомленні групи у Telegram.

Деталі

Як повідомляється, згодом, о 7:58, ще один бізнес-джет прилетів із росії. Він вилетів із санкт-ретербурга та приземлився також на військовому аеродромі мачулищі, зазначили в групі.

Доповнення

Генпрокуратура рф 23 червня оголосила про порушення кримінальної справи стосовно засновника пвк “вагнер” євгенія пригожина за статтею про збройний заколот. Справу порушили після того, як пригожин заявив про удар по таборах пвк “вагнер”, завданий міноборони росії, і повідомив, що разом із бійцями піде “розбиратися, чому в країні відбувається беззаконня”. Міноборони рф назвало твердження про завданий удар такими, що не відповідають дійсності.

Після дня “походу на москву” пригожин відмовився від таких планів, заявивши, що “розвертає колони”.

У кремлі водночас заявили про якісь домовленості, що кримінальну справу стосовно пригожина нібито закриють, а сам він “піде в білорусь”. Про угоду оголосили після переговорів пригожина і білоруського правителя олександра лукашенка.

Справу проти пригожина на 26 червня так і не закрили.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА