Поділитись новиною

Латвія має намір посилити підготовку українських військових

          Латвія має намір посилити підготовку українських військових Фото: міністр оборони Латвії Інара Мурнієце (flickr.com) Автор: Валерія Поліщук

Уряд Латвії має намір посилити підготовку українських військових.

Про це заявила міністр оборони Латвії Інара Мурнієце на засіданні “Рамштайну”, повідомляє РБК-Україна з посиланням на LSM.

“Нашою метою було подвоїти кількість українських солдатів, які проходять навчання в Латвії цього року, порівняно з 2022 роком. Зараз ми бачимо, що зможемо навчити ще більшу кількість солдатів Збройних сил України на різних рівнях. Я впевнена, що до кінця року в Латвії буде навчено майже 3 тисячі солдатів Збройних сил України”, – заявила вона.

При цьому міністр додала, що Латвія разом з іншими союзниками працює над новою ініціативою з навчання українських солдатів у Латвії.

“Нова ініціатива – це міжнародна співпраця з нашими дуже хорошими партнерами з навчання українських солдатів. Але багато що перебуває в процесі, деталі ще належить узгодити, тому ми оголосимо про це особливо”, – заявила Мурнієце.

Нагадаємо, Латвія пообіцяла передати Україні усі свої ПЗРК Stinger.

Окрім того, голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель повідомив, що у країнах Європейського союзу понад 16 тисяч українських військових пройшли навчання.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

          .

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА