Поділитись новиною

Колони “вагнерівців” повертаються на війну в Україну через Воронезьку область

Колони "вагнерівців" повертаються на війну в Україну через Воронезьку область

КИЇВ. 25 червня. УНН. За даними росЗМІ наразі через територію Воронезької області фіксується рух колон пвк “вагнер” назад  у зону бойових дій з Україною. Загалом до москви через область йшло понад тисячу одиниць техніки найманців, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що наразі відбувається рух колони пвк “вагнер” територією Воронезької області назад у зону бойових дій з Україною. Губернатор області гусєв повідомив, що “все спокійно й організовано”. Щойно всі проїдуть – введені напередодні обмеження знімуть.

За даними російських телеграм-каналів, загалом до москви через Воронезьку область рухалося понад тисячу одиниць техніки пвк “вагнер”. Серед них танки, ракетні установки, вантажівки та легкові автомобілі.

Перша колона, що налічує близько 350 одиниць техніки, перетнула кордон Воронезької області одразу після опівночі 24 червня. У колоні було 9 танків, 4 “Тигри”, установка “Град”, гармата, десятки вантажівок і сотні легкових автомобілів. Саме ця колона пізніше знесла заслін із вантажної та будівельної техніки на 590 кілометрі М-4 “Дон”, пишуть ЗМІ.

Близько 5 години ранку в область заїхала друга колона. Вона була ще більшою – попередньо, налічувала 375 одиниць техніки. Колона рушила у бік міста Бутурлинівка – там розташований військовий аеродром міністерства оборони.

О 7 годині ранку на територію Воронезької області заїхала третя колона техніки, що налічувала близько 100 одиниць. Серед них 3 танки, дві зенітні гармати, автобуси, вантажівки та легковики. Колона рухалася трасою М-4 “Дон”.

О 9 годині ранку кордон області перетнула четверта колона військової техніки, загальною чисельністю 212 одиниць.

Доповнення

Ватажок пвк “вагнер” євген пригожин погодився виїхати з росії до сусідньої білорусі в суботу, в результаті угоди, яку, очевидно, уклав президент білорусі олександр лукашенко. Угода передбачає, що пригожин відкликає свої війська з маршу на столицю, заявив у суботу речник кремля. Кримінальні звинувачення проти нього будуть зняті. Бійці “вагнера” не будуть притягнуті до відповідальності за участь у повстанні, а замість цього підпишуть контракти з міноборони росії – крок, який пригожин раніше відкидав як спробу привести свої воєнізовані сили у відповідність до закону. За словами експертів, з відправленням пригожина до білорусі, склалась ситуація, яка начебто дозволила всім фігурантам “зберегти обличчя”, однак протистояння виставило путіна слабким і він цього не пробачить.

На думку українських політологів, глава компанії євгеній пригожин готувався до “перевороту”, однак його метою була не зміна влади, а субʼєктність і гарантії продовження фінансових замовлень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пригожин планував виклик військовому керівництву рф впродовж тривалого часу – CNN

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА