Поділитись новиною

КНДР та росія підписали нову угоду про розширення співпраці

КНДР та росія підписали нову угоду про розширення співпраці

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Північна Корея та росія після двосторонніх переговорів підписали угоду про розширення співпраці в економіці, науці та технологіях. Про це повідомляє Yonhap з посиланням на державні північнокорейські ЗМІ, пише УНН.

Деталі

Угоду було підписано після того, як дві країни провели 10-е засідання Комітету зі співробітництва в галузі торгівлі, економіки, науки й технологій у середу, 15 листопада, у Пхеньяні.

російську урядову делегацію, яка прибула до Пхеньяна у вівторок, очолював міністр природних ресурсів рф олександр козлов.

Сторони обговорювали заходи щодо “пожвавлення та розширення багатостороннього двостороннього обміну та співпраці в різних сферах, включаючи торгівлю, економіку, науку та технології”.

У південнокорейському Міністерстві об’єднання вважають, що на засіданні комітету росія і КНДР обговорювали широке коло питань, починаючи від допомоги, економічного й матеріально-технічного співробітництва до відправки північнокорейських робітників у росію.

Також північнокорейські ЗМІ повідомили, що міністри спорту Північної Кореї та росії провели переговори та підписали угоду про розширення обмінів і співпраці у спортивній сфері на 2024-2026 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Південної Кореї вбачає, що КНДР і війна рф проти України якось пов’язані

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА