Поділитись новиною

Кількість жертв землетрусів на Близькому сході перевалила за 35 тисяч

Кількість жертв внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії сягнула 35 тисяч. Рятувальники продовжують розбір завалів, однак вірогідність знайти під уламками людей живими низька, пише Наталія Кава, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на агентство Anadolu.

За даними управління з надзвичайних ситуацій (AFAD), в результаті землетрусу загинули щонайменше 29 605 людей, понад 80 000 постраждали, повністю або частково зруйновано близько 25 000 будівель.

Із постраждалих регіонів евакуйовано майже 148 000 осіб, у зоні катастрофи працюють понад 233 000 працівників пошуково-рятувальних служб. Розбори завалів продовжуються, очікується, що тіла під уламками знаходитимуть до закінчення робіт.

Моніторингова група The Syrian Observatory for Human Rights (SOHR), яка базується в Лондоні, дає оцінку приблизно 5300 загиблих у Сирії, зокрема на територіях, які режим Башара Асада не контролює, і понад 6000 постраждалих. Влада Сирії офіційно заявила про понад 2000 загиблих і тисячі постраждалих від землетрусу на підконтрольній Дамаську території.

Нагадаємо, в Туреччині збитки економіці, спричинені землетрусами, оцінили у розмірі понад 84 мільярди доларів, або близько 10% ВВП.

Суди Туреччини дозволили заарештувати понад 130 осіб, які можуть бути причетними до будівництва будинків, що завалилися внаслідок землетрусів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА