Поділитись новиною

Ізраїль назвав резолюцію ООН щодо Гази “відірваною від реальності”

Ізраїль назвав резолюцію ООН щодо Гази "відірваною від реальності"

Ізраїль вважає прийняту Радою безпеки ООН резолюцію щодо введення “гуманітарних пауз” в Секторі Гази відірваною від реальності, пише Максим Шушко, РБК-Україна.

Постпред Ізраїлю при ООН Гілад Ердан сказав, що Єрусалим докладає максимум зусиль для того, щоб покращити гуманітарну ситуацію в Газі, а ООН досі не спромоглася засудити напад ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

“Радбез щойно ухвалив резолюцію, яка, на жаль, відірвана від реальності на місцях. Резолюція зосереджена виключно на гуманітарній ситуації в Газі й не згадує про те, що призвело до цього моменту”, – заявив Ердан.

Ситуація в Секторі Гази

На початку жовтня бойовики організації ХАМАС влаштували масштабне вторгнення до Ізраїлю. Під час нападу вони вбивали, а також викрадали військових та цивільних мешканців. Після цього Ізраїль оголосив початок операції “Залізні мечі” проти терористів.

За цей час солдатам Армії оборони Ізраїлю вдалося взяти під контроль Газу – найбільше місто у Секторі Газа. Також вони захопили урядові будівлі у місті, зокрема парламент.

При цьому видання The Washington Post нещодавно повідомляло, що уряд Ізраїлю та ХАМАС близькі до укладання угоди щодо звільнення десятків заручників.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА