Поділитись новиною

Ізраїль ліквідував ватажка ХАМАСу, який стояв за атакою 7 жовтня

Ізраїль ліквідував ватажка ХАМАСу, який стояв за атакою 7 жовтня

Ізраїль завдав авіаудару по Сектору Газа і знищив командира батальйону ХАМАСу “Центральна Джабалія” Ібрагіма Біарі. Він причетний до атаки 7 жовтня, повідомляє РБК-Україна.

Про це заявила Армія оборони Ізраїлю, повідомляє The Times of Israel.

Військові заявили, що внаслідок удару загинули Біарі та кілька інших терористів, а також обвалилися підземні тунелі ХАМАСу, внаслідок чого було зруйновано кілька прилеглих будівель.

За даними ЦАХАЛу, Біарі був одним із командирів ХАМАСу, відповідальних за те, що 7 жовтня члени елітного підрозділу “Нухби” направили членів терористичного угруповання на вторгнення в Ізраїль.

У ЦАХАЛі заявляють, що авіаудар у Джабалії був частиною “широкомасштабного удару” по бойовиках ХАМАС та інфраструктурі, що належить батальйону “Центральна Джабалія”.

Що ще відомо про атаку Ізраїлю

За даними ЦАХАЛу, батальйон “Центральна Джабалія” взяв під свій контроль кілька цивільних будівель у цьому районі.

“Удар завдав шкоди командуванню і контролю ХАМАСу в цьому районі, а також його здатності спрямовувати воєнні дії проти солдатів ЦАХАЛу, які діють на всій території сектору Газа”, – йдеться в заяві армії.

У ній йдеться, що підземна інфраструктура терористів, вбудована під будівлями, що використовуються терористами, також звалилася після удару. У ЦАХАЛі заявляють, що вони також повторюють свій заклик до жителів цього району перебратися на південь заради своєї безпеки.

Наземна операція Ізраїлю

Нагадаємо, 7 жовтня бойовики організації ХАМАС влаштували масштабне вторгнення в Ізраїль. Під час нападу вони вбивали, а також викрадали військових та цивільних мешканців. Після цього Ізраїль оголосив початок операції “Залізні мечі” і почав регулярно обстрілювати цілі в Секторі Газа.

27 жовтня ізраїльська армія почала посилено атакувати Газу. Також в Армії оборони Ізраїлю заявили про розширення наземної операції.

Сьогодні прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про початок проведення третьої фази воєнної операції проти угруповання ХАМАС. Вона передбачає розширення наземного проникнення у Сектор Газа.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА