Поділитись новиною

Грузія: опозиція не збирається припиняти протести, попри заяви влади про відкликання скандального закону про “іноагентів”

Грузія: опозиція не збирається припиняти протести, попри заяви влади про відкликання скандального закону про "іноагентів"

КИЇВ. 9 березня. УНН. Опозиція Грузії не має наміру припиняти мітинги в Тбілісі, попри заяви влади про відкликання скандального законопроєкту “Про агентів іноземного впливу”. Про це заявив на брифінгу член партії “Гірчі – Більше свободи” Цотне Коберідзе, якого цитують грузинські ЗМІ, пише УНН.

Деталі

Протестувальники вимагають ясності від влади, як саме вона планує відкликати законопроєкт «Про агентів іноземного впливу», а також негайного звільнення всіх затриманих протестувальників.

Цитата

“Сьогодні неодмінно буде акція! Є багато молодих людей, які не довіряють “Грузинській мрії” і вважають, що гарантом зближення країни із Заходом є ми”, — заявив Коберідзе.

За його словами, протести не припиняться, поки Грузія не візьме “гарантований прозахідний курс”.

Доповнення

Правляча партія Грузії “Грузинська мрія” і рух “Сила народу” вирішили відкликати з парламенту країни законопроєкт про “іноагентів”, ухвалений у першому читанні, після того, як демонстранти провели багатотисячні мітинги біля будівлі парламенту 7 і 8 березня.

Контекст

Масові протести в Тбілісі почалися 7 березня після ухвалення парламентом у першому читанні закону про “іноземних агентів”.

Лідери опозиції закликали своїх прихильників виходити на вулиці, на площі перед парламентом зібралося кілька тисяч осіб. Під час акції сталися сутички протестувальників із поліцією. Застосували водомети.

У ніч на 9 березня спецназ розігнав акцію в центрі грузинської столиці на проспекті Руставелі та повністю зайняв площу навпроти парламенту.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА