Поділитись новиною

Голова дипломатії ЄС анонсував новий пакет військової допомоги для України: ідеться про 3,5 млрд євро

Голова дипломатії ЄС анонсував новий пакет військової допомоги для України: ідеться про 3,5 млрд євро

Жозеп Боррель

КИЇВ. 26 червня. УНН. Верховний представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель у понеділок анонсував новий пакет військової допомоги для України, назвавши суму обсягом 3,5 млрд євро, передає УНН.

Цитата

“Сьогодні Рада ЄС із закордонних справ затверджує нове доповнення нашої військової підтримки України – 3,5 мільярди. І я вважаю, що як ніколи важливо продовжувати підтримувати Україну. Тому що те, що сталося на цих вихідних, показує, що війна проти України ламає владу росії та впливає на її політичну систему. Ми, звісно, уважно стежимо за тим, що відбувається, але зараз момент продовжувати підтримувати Україну як ніколи. І це те, що ми зробимо”, – сказав Боррель перед засіданням голів МЗС країн ЄС у Люксембурзі.

Доповнення

Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справах збирається 26 червня в Люксембурзі, щоб, згідно з анонсом, обговорити російську агресію проти України.

Потім міністри ЄС обміняються думками щодо відносин між ЄС та Латинською Америкою та країнами Карибського басейну напередодні саміту ЄС-CELAC, запланованого на 17-18 липня 2023 року.

Далі Рада ЄС проведе дебати щодо цифрової дипломатії та, як очікується, затвердить висновки з цього питання.

Також Рада ЄС може бути поінформована про Туніс, Вірменію та Азербайджан, а також про діалог Белград-Пріштина.

Приєднуйтесь до наших каналів

Залишити відповідь

Рекомендуємо почитати

МОВА